İletişim Hattı +90 388 232 7336
Haberler

NTB den GIDA YARDIMI

  • 15.05.2020
  • nigde

 Niğde Ticaret Borsası (NTB) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkıları ile geleneksel hale getirdiği Ramazan ayı sosyal yardım faaliyetlerine bu yılda devam ederek ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaptı.


NTB tarafından belirlenen 630 ihtiyaç sahibi aileye dağıtılan gıda paketleri aileler tarafından memnuniyetle karşılandı. Gıda paketleri, ailelere Ticaret Borsası Meclis Üyeleri tarafından bizzat teslim edildi.


Niğde Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Uyanık yapılan yardım ile ilgili; “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz gıda yardımı ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarına kısmen de olsa katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği önderliğinde tüm yurt genelinde Oda ve Borsalarımız hizmet sundukları bölgelerindeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapmaktadır. Biz de Niğde Ticaret Borsası olarak gıda yardımı yapmak üzere oluşturduğumuz bütçe üzerinden tamamı ilimizdeki yerel firmalardan teklif alınarak satın alımı gerçekleştirilen 630 adet gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık.


Yardımlaşma ve dayanışma duygularının her zamankinden daha fazla hissedildiği bu özel ve anlamlı ayda yardımda bulunmamıza öncülük eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

  • NTB den GIDA YARDIMI

Nİğde Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi